dowolna

Nieruchomości Białe Błota - Oferty sprzedaży nieruchomości

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

999 000 zł237 m² 4 215,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Novator centrum nieruchomości poleca: przestronny dom wolnostojący o pow.użytkowej 190m2 na dużej działce pow 1087m2 w doskonałej lokalizacji w Białych Błotach. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

670 000 zł320 m² 2 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam do sprzedaży atrakcyjny, przestronny i funkcjonalny dom na pięknie zagospodarowanej działce. Na parterze domu znajduje się przestronny salon z kominkiem o pow.32m2 i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

617 000 zł160 m² 3 856,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Sprzedam dom w Białych Błotach w super lokalizacji, w pobliżu lasu oraz całej palety sklepów spożywczych (netto, biedronka, polo), punktów usługowych, poczty, apteki i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

920 000 zł237 m² 3 881,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom W gminie białe błota! Doskonała lokalizacja! Centrum miejscowości, w pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia liczne sklepy oraz punkty usługowe. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

617 000 zł133 m² 4 639,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom o powierzchni 133 m2, położony w Białych Błotach w zacisznym miejscu. W pobliżu tereny zielone i lasy. Niedaleko szkoła i przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

690 000 zł147 m² 4 693,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:752 m²

Prezentuję Państwu doskonały dla rodziny dom w Białych Błotach. Dom położony jest na ślicznie zagospodarowanej działce o powierzchni 752 m2. Na działce znajdują się liczne rośliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

900 000 zł11 750 m² 76,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rzemieślniczo-budowlana w Białych Błotach. Wielkość działki - 1,175 ha - media: w drodze - dojazd: dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

890 000 zł165 m² 5 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 085 m²

Tylko Z metro Przedmiotem sprzedaży jest dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 131m2(całkowitej 166m2), na działce 2085m2. Nieruchomość położona w kapitalnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

100 000 zł380 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 380 m2 , przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka w kształcie prostokąta, woda, prąd, gaz i kanalizacja na działce, dodatkowe własne ujecie wody na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

480 000 zł168 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom z olbrzymim potencjałem o powierzchni 168 m2 usadowiony na działce o powierzchni 450 m2. Może spełniać zarówno funkcję mieszkalną jak i być wykorzystany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

620 000 zł166 m² 3 745,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Bardzo ładny dom w stanie deweloperskim + położony 7 km od Bydgoszczy wybudowany wg. projektu "dom przy Rubinowe 5" Dom położony na dużej narożnej działce wybudowany zgodnie z projektem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

47 000 zł1 007 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w okazyjnej cenie na pograniczu Przyłęk i Nowego Dąbia. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 26 m. / 38 m. z dostępem do drogi. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

84 900 zł380 m² 223,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Białe Błota koło Bydgoszczy o powierzchni 380 m2.Usytuowana przy lesie ale przynależąca jednocześnie do osiedla domków jednorodzinnych. Zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

235 000 zł600 m² 391,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 600 m2 , przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą. Działka o wymiarach 30 m od frontu i 20 m długości, woda, prąd, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

180 120 zł1 501 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona w miejscowości Białe Błota zaledwie 7,6 km od Bydgoszczy. Działka położona jest w wyjątkowo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

380 000 zł1 780 m² 213,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Białych Błotach rzemieślniczo-inwestycyjna, w doskonałej lokalizacji. Idealne miejsce pod działalność. na chwilę obecną mpzp przewiduje zabudowę działki w 30-40% przy czym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

978 000 zł237 m² 4 126,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Makler Poleca! Na sprzedaż! bardzo ładny I przestronny dom wolnostojący na dużej działce pow 1087m2 w doskonałej lokalizacji w Białych Błotach. Dom wybudowany w 2004roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

299 900 zł140 m² 2 142,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Makler poleca! Dom w przepięknym otoczeniu. Cicha okolica. Ostatni dom na ulicy co gwarantuje spokój oraz komfort. Rozpoczęcie budowy 2016 r. Dachówka Nelskamp 20l gwarancji. Fundament najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

970 000 zł237 m² 4 092,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Makler poleca piękny dom! Wolnostojący o pow.użytkowej 190m2 na dużej działce pow 1087m2 w doskonałej lokalizacji w Białych Błotach. Dom wybudowany w 2004roku z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

210 000 zł800 m² 262,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w Trzcińcu pod Bydgoszczą. Kształt idealnego prostokąta, szerokość frontu 20m, dojazd drogą wykostkowaną, media dostępne: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

112 000 zł454 m² 246,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona na osiedlu nowych domów z aktualnymi warunkami zabudowy. Polecam i zapraszam na prezentacje tel. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Powyższy opis ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

272 000 zł64 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! białe błota Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 64 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Makler poleca! Dom o powierzchni 65 m2 + piwnica 11m2 usytuowany na działce narożnej o powierzchni 1049 m2 nr 1158, 20x52mb w samym centrum Białych Błot 3km od Bydgoszczy. 150 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

80 000 zł1 100 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż : działka o pow. 1100 m2 , położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 91 ( droga relacji Toruń - Włocławek ), w Białych Błotach - gm. Aleksandrów Kujawski. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

120 000 zł742 m² 161,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z warunkami zabudowy domku jednorodzinnego z garażem w bryle budynku. Działka mieści się w Białych Błotach o pow.742 m 2,z dojazdem drogą utwardzoną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

675 000 zł270 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący w Białych Błotach - zabudowa kuchni z agd - gratis - szafa komandor w lustrach - gratis - alarm dwustrefowy - gratis - koszt utrzymania domu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

617 000 zł125 m² 4 936 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Do sprzedania dom w Białych Błotach tj. super lokalizacji w pobliżu lasu oraz całej palety sklepów spożywczych (netto, biedronka, polo) punktów usługowych, poczty, apteki i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

309 900 zł142 m² 2 183,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 110,36 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1020m2. Nieruchomość znajduje się w znakomitej lokalizacji tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

360 000 zł65 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom na działce 1050m2 w centrum Białych Błot. Sprzedam dom o powierzchni 65 m2 + piwnica 11m2 usytuowany na działce o powierzchni 1050 m2 20x52mb w samym centrum Białych Błot 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

494 950 zł140 m² 3 535,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom W białych błotach Biała Posesja prezentuje dom wolnostojący w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

134 000 zł601 m² 222,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Novator poleca Państwu działkę budowlaną w Białych Błotach o powierzchni 601m2 , wszelkie media w drodze przy działce. Jedna z lepszych lokalizacji w Białych Błotach. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

314 000 zł140 m² 2 242,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Dom wolnostojący 140m 2 w Białych Błotach Przedmiotem oferty jest dom w stanie surowym otwartym , zlokalizowany na działce o powierzchni 1008m 2. Parter domu składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

550 000 zł187 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Dom z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym w Białych Błotach Firma novator poleca w doskonałej lokalizacji w centrum miejscowości dom do wykończenia, według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

665 000 zł270 m² 2 463 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

Dom położony w centralnej części miejscowości, dojazd asfaltem, spokojne osiedle domów jednorodzinnych a jednocześnie w zasięgu ręki dostępna pełna infrastruktura. Dom z 1996r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom wolnostojący w centrum Białych Błot na działce 475 m. Dom wolnostojący o powierzchni 150 m2 w centrum Białych Błot. W skład domu wchodzi salon 30 m2 z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

103 550 zł1 090 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam na sprzedaż działeczka o powierzchni 1090m 2. Działka położona w spokojnej okolicy w pobliżu malowniczego lasku. Do działki przypisane są aktualne warunki zabudowy, plan zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:587 m²

Makler poleca Dom w Białych Błotach o powierzchni 130 m składający się z 6 pokoi dwóch łazienek i wc. Powierzchnia działki to 587 m.Dom Do częściowego remontu.Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

666 000 zł240 m² 2 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom O powierzchni 240m2 w Białych Błotach. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: - piwnica pod połową domu w której znajduje się spiżarnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

489 000 zł158 m² 3 094,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:442 m²

oferujemy do sprzedaży piętrowy dom mieszkalny 86 m2, wolnostojący podpiwniczony z zabudowaniami przeznaczonymi pod działalność gospodarczą 72m2. Dom z lat 70-tych jednopiętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

594 900 zł215 m² 2 766,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:804 m²

Polecam zadbany dom 3 km od Bydgoszczy. Przemyślany projekt gwarantuje odpowiednia liczbę pomieszczeń dla rodziny. Konstrukcja i materiały dostosowane do ogrzewania Powietrznym Systemem grzewczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

79 000 zł1 627 m² 48,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam! Atrakcyjna działka w dobrej cenie z dobrym dojazdem, doskonała na cele inwestycyjne lub mieszkaniowe Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 60